3 pokojowe mieszkanie- Ustrzyki Dolne

Mieszkanie na sprzedaż
325 000,00 PLN , Pow. 57,87 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,87 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Ustrzyki Dolne , Słoneczna
Rok budowy:
1960
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
CO102612
Cena za m2:
5 616,04 PLN
Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państw, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. 

Opis nieruchomości:
- Metraż: 57,87m2
- Piętro 2
- Piwnica: 5,7m2
- Balkon od strony południowej
- Parking dla mieszkańców pod blokiem
- Remont: 20212.

Układ mieszkania:

- 3 pokoje,

Lokalizacja:

- 5 min pieszo do  centrum miasta, sklepów, szkoły
- blisko przystanków komunikacji miejskiej,
- w niedalekiej okolicy wyciąg narciarski Gromadzyń,
- wspaniałe szlaki na wyciągnięcie ręki, 2km od przepięknego punktu widokowego na Bieszczady z dwóch stron,
- 17km od Soliny.

idealne miejsce dla miłośników Bieszczadów - zarówno do życia, jak i pod inwestycję.

Naszym Klientom zapewniamy bezpłatną i profesjonalną opiekę Ekspertów Finansowych, którzy są wsparciem we wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem nieruchomości począwszy od porównania i wyboru najlepszych warunków kredytowania poprzez kompletowanie dokumentacji bankowej, aż do podpisania umowy kredytowej.

Zapraszam do kontaktu:
Sylwia Ratymirska
Starszy Ekspert ds. Nieruchomości
Kom: 504 970 979
email: sylwiaratymirska@centraloffice.pl

Central Office
Al. Rejtana 38 pok. 305
Nieprawidłowy adres E-mail